2023-08-23 14:48:55

Veokorraldaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Flameko OÜ on tegelenud transporditeenuste osutamisega pea 5 aastat. Selle ajaga oleme ostnud 16 uut poolhaagistega veokit. Seni ajani oleme hankinud kogemusi ning muutnud transporditeenuse allhanke korras tugevaks ja väga hästi toimivaks. Allhanke korras sõitvad veokid jäävad oma tööd tegema kuid otsime oma meeskonda kogemustega veokorraldajat kelle ülesandeks jääks tegelemine meie veokitega kes veavad meie omi koormaid ning oma koormate osakonna arendamine. Seal hulgas siis uute klientide leidmine ning kliendisuhete arendamine ning igapäevane autode käigus hoidmine.

Ootused kandidaadile

Kindlasti soovime näha kogemustega oma ala head spetsialisti kes on valmis seda tähtsat suunda ettevõttes arendama.

Sobivale inimesele pakume enese teostuse võimalust ning võimalust arendada ja hooga käima lüüa edukas veokorralduse osakond. Loomulikult on meie poolt olemas toetav kontorimeeskond. Soovid ühineda mitmekesi, pole probleemi, anna vaid teada!