Rohkem tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Tehniline vanemkonsultant

RUUKKI PRODUCTS AS

Tööpakkumise number

569914

RUUKKI PRODUCTS AS Tehniline vanemkonsultant

Töö kirjeldus

Sul on oluline roll ettevõtte suurepäraste tulemuste saavutamisel. Sa aitad kujundada inimeste elukeskkonda ning seeläbi aitad säästa meie klientide hoonete kasutuskuludelt. Sa lood, arendad ning hoiad innovataatilist, äriedule orienteeritud toote ja teenuse portfelli. Oled ettevõtte töötajatele ja klientidele tehnilise teabe ekspert ning koolitaja, haldad ning uuendad toote sertifikaate ja toimivusdeklaratsioone. Koostöös turundusosakonnaga lood ja kaasajastad tehnilist teabekirjandust, sh paigaldusjuhendeid. Oled kursis asjakohase seadusandlusega ning panustad seadusloomesse osaledes aktiivselt vastavates töögruppides.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sul on ehitusalane kõrgharidus ning eelnev töökogemus tehnilise konsultatsiooni valdkonnas. Valdad eesti, inglise ja vene keelt väga heal tasemel. Sa oled innovaatiline, hea analüüsivõimega ning valmis pingelisteks läbirääkimisteks. Sa oled abivalmis, koostööle suunatud ning hea suhtleja.

Aitame Sul parimal moel sisse elada läbi põhjaliku koolitusprogrammi, pakume põnevaid väljakutseid ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda ning Sinu panusele väärilist töötasu.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2018
Soovin kandideerida

Ruukki Construction teenindab ärikliente ja tarbijaid ehitusvaldkonnas. Tarnime klientidele energiatõhusaid ehitus- ja katusetooteid ning teenuseid kavandamisest kuni paigaldamiseni Ruukki kaubamärgi all erinevate jaotuskanalite ja laiaulatusliku edasimüüjate võrgustiku kaudu. Lisaks teenindame katusetoodete kliente Ruukki Expressi katusekeskustes.

Vaatan ettevõtte profiili