2023-08-23 14:48:55

Betoonelementide valmistaja

CVKeskus.ee klient
2000 - 3000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Pakume tööd professionaalsetele betoontoodete valmistajatele Soome betoonitehastesse (Helsingist max 100 km). Tööülesanneteks on jooniste järgi erinevate betoontoodete valmistamine.

Otsime töötajaid, kes on valmistanud:
- SEINAELEMENDID
- TT, TTS
- ÕÕNESPANEELID
- POSTID, TALAD
- RIIVID

Ootused kandidaadile

- Töökogemus betoontoodete valmistamisel (vormide tegemine, valamine, armeerimine, viimistlemine)
- Antud oskused tulevad kasuks: PUUTÖÖ, RAUATÖÖ
- Jooniste lugemisoskus
- Soome keele oskus suhtlustasandil
- Eesti kodakondsus või EU pass
- Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus
- Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd
- Vahetustega tööd
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt (Kahetoalised korterid, korteris max 2 inimest)
- Kulude kompensatsiooni (Laevapiletid, kütus, tööriided, ohutusvarustus)
- Kindlustus tööandja poolt
- Ettevõtte poolne tugi Soomes töötamiseks vajavate dokumentide kordaajamisel