Värsked tööpakkumised

Rohkem tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Elektri-ja nõrkvoolusüsteemide tehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566150

Tööpakkumise number

566150

Töö kirjeldus

Pakume tööd elektri- ja nõrkvoolusüsteemide tehnikule.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on erialane haridus ning eelnev erialane töökogemus
Vajalik juhilubade olemasolu
Kandidaadilt eeldame väga head tehnilist taipu, töötahet ja kohusetundlikkust

Stabiilset ja vaheldusrikast tööd, ametiautot, kvaliteetseid töövahendeid, konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
6. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
7. november 2018
Brutopalk:
Alates 1400 EUR kuus

AS Triger on 1991 loodud ettevõte, mis tegeleb elektri- ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimise, paigalduse ning hooldusega. 25- aastane kogemus võimaldab meil klientidele pakkuda professionaalseid, komplektseid ja uuenduslike lahendusi.