2023-08-23 14:48:55

Tsütoloogia laborant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Oled oma ala asjatundja, täpne, töökas ja sõbralik?
Soovid töötada Eesti suurimas laboris? Sa ei karda rutiintööd ega intensiivseid tööpäevi? Naudid meeskonnatööd?

Sel juhul oled leidnud õige koha, sest otsime oma vahvasse kollektiivi tsütoloogia laboranti, kelle peamiseks tööülesandeks on günekotsütoloogia proovide skriinimine ning patoloogia üksuse tõrgeteta rutiintöö tagamine koostöös teiste meeskonnaliikmetega.

Tööaeg E-R 8-16:30.
Tööle asumise aeg: kokkuleppel.
Töökoht on kesklaboris Veerenni 53a, Tallinn.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sul on:
* bioanalüütiku kutse (Tartu Tervishoiu Kõrgkool) või loodusteaduste kraad (BSc, MSc);
* eelnev töökogemus tsütoloogia valdkonnas
* süvendatud huvi tsütoloogia vastu;
* väga hea eesti keele oskus;
* väga hea arvutiga töötamise oskus.

Kandideerimisel annab eelise hea soome ja/või inglise keele oskus.

Meie töötajad on vastutustundlikud,sõbralikud,kliendikesksed ja lahendustele suunatud ning hindavad meeskonnatööd.

Ootame lisaks elulookirjeldusele ka lühikest, aga sisukat motivatsioonikirja.

Sind ootab võimekas ja toetav meeskond ning väljakutseid pakkuv, samas ka rutiinitaluvust nõudev töö kasvavas ja oma valdkonnas teed rajavas rahvusvahelises ettevõttes. Pakume vajalikku väljaõpet ning palju uusi teadmisi laborimeditsiinist, kaasaegseid töötingimusi, lisaks põhipalgale ka tulemustasu ning ulatuslikku motivatsioonipaketti.