2023-08-23 14:48:55

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime tööd armastavad nõudepesijat.

Tule ja võta osa BlissTray eduloost.

Blisstray on taimetoitu pakkub restoran, kus on meeldiv ja soe atmosfäär. Hindame kõrgelt tervislikku toitu ning meie juures saavad areneda kõik, kellele pakuvad huvi tervislikud eluviisid. Oleme jõudsalt arenemas USA-sse ning Euroopasse ja lubama, et meiega igav ei hakka.

Ищем персону отвечающую за чистоту нашего ресторана и оперированием посудомоечной машины.
Приходите и примите участие в истории успеха BlissTray.
BlissTray это вегетарианский ресторан с приятной и теплой атмосферой. Мы ценим высококачественную. Здоровую пищу и всех кто интересуется здоровым образом жизни, могут развиваться вместе с нами.

Lisa küsimuste korral kontakteeruge peakokaga: +372 556 33 531

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:
Oled aus ja kohusetundlik
Oled kiire ja osav
Sul on töötahe

Что мы хотим:
Вы честны и добросовестны
Вы быстры и умны
Вы позитивны и доброжелательны
Вы умеете правильно распределить свое рабочее время.

Ettevõte pakub

Meie pakume sulle:
Motiveerivat palka
Professionaalset ja toetavad meeskonda
Väärtuste põhist töökohta

Мы предлагаем:
Мотивационная зарплата
Профессиональная и поддерживающая команда.
График по договоренности.
Система бонусов.
Полная занятость.