2023-08-23 14:48:55

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
1000 - 1200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime golfipoodi müügivaldkonna inimest.
Tegemist on väikese kollektiiviga, kus ametinimetus
MÜÜGIASSISTENT/SPETSIALIST on tinglik ja tähendab nii müüjat
kui ka nõustajat ning aeg-ajalt ka stilisti ja müügijuhti.
Töö sobib eelkõige naissoo esindajale, kuna selle ametikoha
vastutusvaldkonda kuuluvad golfiriided, -jalanõud ning
erinevad golfiga seotud lisatarvikud.

Ootused kandidaadile

Golfimänguoskus ei ole primaarne, aga kindlasti on vajalikud
hea suhtlemisoskus, julge pealehakkamine ja sportlik eluviis.
Kandideerimisel tuleb kasuks eelnev müügitöö kogemus
jaemüügi ettevõttest. Samuti eeldame, et kandidaadil on vähemalt lõpetatud gümnaasiumiharidus.
Töökeeleks on eesti keel, lisaks on vajalik inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.

Ettevõte pakub

Tööaeg on graafiku alusel kaupluse lahtioleku aegadel.
Katseaeg on kolm kuud ja sel ajal pakume tunnipalka,
edaspidi on palgatingimused läbirääkimise küsimus.
Lisandub ka motivatsioonipakett, aga sellest täpsemalt juba töövestlusel.