2023-08-23 14:48:55

Müügikonsultant Rakevere H&Mi 4,60 € bruto/tunnis

CVKeskus.ee klient
Alates 4.6 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime Rakvere H&Mi müügikonsultanti (20-25 tundi nädalas)

Kas oled valmis kliendile orienteeritud ja tegevustest tulvil karjääriks meie ettevõtte südames? Leia oma koht kiirelt muutuvas globaalses moekeskkonnas, kus just Sina lood parima ostlemiskogemuse suurepärase klienditeeninduse näol.

Detailsema info müügikonsultandi töö kohta leiad career.hm.com

Ootused kandidaadile

Kandideeri meile kui oled vähemalt 18 aastane, ambitisoonikas ja positiivse ellusuhtumisega!

Eelnev töökogemus ei ole oluline - pakume väljaõpet kaupluses.

Ettevõte pakub

- Tunnipalka alates 4,60 € (bruto)
- Müügieesmärkide täitmisel boonust
- Šoppa veelgi vähema eest - personalisoodustus
- Sissejuhatavad koolitused
- Arenemisvõimalused - kaupluse siseselt lisavastutus ja ettevõtte siseselt võimalus areneda uutesse rollidesse.
- Osalisttööaega keskmiselt 20-25 tundi nädalas (5-8 tunnised tööpäevad vastavalt graafikule)
- Graafiku alusel tööaega - puhkepäevad erinevatel nädalapäevadel
- Tähtajatut lepingut - otsime oma meeskonda pikaajalisi töötajaid

Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus, kus ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele ja kus Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.

Kliki oma sooviavaldus teele kohe - kandidaate hakkame intervjueerima jooksvalt ning sobivate inimeste leidmisel lõpetame otsinugud.
Meil on vaid üks vaba koht!