2023-08-23 14:48:55

Hommikusöögi teenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Me otsime just sind kuna sul on energiat, tahtmist ja tahet olla üks meist. Hommikul vara ärkamine ei ole sulle võõras.
Sa oled alati rõõmus, isegi kõige pilvisemal päeval. Sul on särav naeratus ja võõrkeeles suhtlemine on sulle loomupärane.

Sinu kohustuseks on:

* Hommikusöögi laua ettevalmistamine

* Külalise vastuvõtmine naeratusega.

* Nõude koristamine

* Laudade korrashoidmine

* Jälgida toidu olemasolu nii saalis, kui ka köögis

* Puhtalt töötamine

Ootused kandidaadile

Sinu suurimaks sooviks on olla abiks meie külaliste vastuvõtmisel ja teenindamisel.
Sa oled positiivne, sulle meeldib areneda ja sul on soov olla üks meie suurepärasest teenindajate perest.

* Oled kohusetundlik

* Eelnev töökogemus tuleb kindasti kasuks

* Soov areneda ja õppida

Pakume sulle võimalust kuuluda Pärnu ühte populaarsemasse restorani. Sind ootab ees uus kogemus ja võimalus olla koos kokkuhoidva meeskonna keskel.

* Kokkuhoidev meeskond

* Võimalus õppida

* Konkurentsivõimeline palk sõltuvalt kvalifikatsioonist ja oskustest

* Täistöö/Osalist tööd (Olenevalt soovist) kellaaegadel 06.00-14.00

* Kindlat töögraafikut lühike/pikk graafik

* Püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes