2023-08-23 14:48:55

Katusemeistri assistent (HOLLAND)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kui assissteerimine on sulle meeltmööda, siis on ehk järgmine pakkumine sobilik just sulle?!
Otsime katusetööde assistente Hollandisse!
Sina kui katusetööde assistendina abistad kogenud katusepanijaid nii uutel ehitistel kui ka renoveerimis- ning hooldustöödel.

Sinu tööülesanded:
* Materjalide ning tööriistade kasutamise suunamine
* Vana katusekatte eemaldamine
* Uute katuste kinnitamise assisteerimine
* Bituumenkatte paigaldamise assisteerimine

Ootused kandidaadile

Meiepoolsed nõudmised kandidaadile:
* Inglise või saksa keele oskus suhtlustasandil, hollandi keele oskus on kindlasti boonuseks
* Füüsiliselt tugev
* Kõrgusekartuse puudumine
* Täistööajaga töötamise soov

NB! Palume saata CV inglise keeles kuna tegemist on väljaspool Eestit pakutava tööandjaga. Motivatsioonikiri inglise keeles on boonuseks.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* Head sissetulekut
* Püsivat tööd
* Karjäärivõimalusi
* Mõnusas keskkonnas töötamist

Kui antud pakkumine tekitas huvi, siis saada meile oma CV ning me võtame Sinuga ühendust. Küsimuste korral kirjuta meile!