2023-08-23 14:48:55

Müügi- ja kliendihalduse spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Timex Card Sp. z o.o. Eesti Filiaal on Union Tanki organisatsiooni osa. Meie Tallinna kontor avati aastal 2004. Pakume erinevaid teenuseid rahvusvahelise maantee- transpordiga tegelevatele ettevõtetele (vaata lähemalt www.uta.ee). Meie logo leiate 40.000 tanklas üle Euroopa. Otsime oma meeskonda müügile orienteeritud kolleegi, kellega koostöös saame meie äri Eestis kasvatada. Müügi- ja kliendihalduse spetsialisti ülesanneteks on leida uusi kliente ja kanda hoolt olemasolevate klientide eest.

Ootused kandidaadile

Meile sobiv meeskonnaliige:
• on energiline ja kiire õppija ning valmis müügialasteks väljakutseteks;
• tegeleb kliendihalduri ülesannetega ning müügiga uuetele ja praegustele klientidele;
• võtab ühendust potensiaalsete klientidega ja vastab päringutele, vajadusel külastab kliente üle Eesti;
• on väga hea suhtlemis- ja analüütiliste oskustega;
• omab teadmisi müügitehnikatest ja klienditeenindusstandarditest;
• on motiveeritud, entusiastlik ja hea meeskonnaliige;
• on hea inglise keele oskusega, et suhelda Poola ja Saksa kontoritega.

Tugevaks eeliseks on:
• B2B müügikogemus logistika- või transpordivaldkonnas;
• hea vene keele oskus.

Kui arvad, et oled meile sobiv meeskonnaliige, saada palun oma CV ja motivatsioonikiri läbi CVkeskuse keskkonna. Lisaküsimuste korral palun kirjuta aadressile lea(at)uta.ee.