2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja / Server

CVKeskus.ee klient
4.2 - 5.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Restaurant Ramm, Padise mõisas, otsib oma meeskonda tublit A´la Carte teenindajat. Otsime klienditeenindajaid nii suvehooajaks kui ka täistööajaks aastaringselt.

Padise Mõis asub 45 minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast (20 minuti kaugusel Keilast).

Oleme hotellirestoran seega pakume klientidele nii hommikusööki, toitlustame seminare, pulmasid ja pidupäevi ning oleme avatud ka A´la Carte restoranina.
Meie soov on pakkuda kliendile parimat teenindust, seega sinu osa selles on väga suur.

Ootused kandidaadile

Sinu kasuks räägivad järgmised omadused:

– Oled energiline ja hea suhtleja
– Oskad naeratada ja oled sõbralik
– Vanus alates 18. eluaastast
– Oled kohusetundlik ja korrektne
– Oled õppimisvõimeline ning meeskonnatööle suunatud
– Valdad suhtlustasandil eesti ja inglise keelt
– Omad transporti või võimalust liikuda iseseisvalt Padisele

Ettevõte pakub

Meie pakume sulle omalt poolt:

– Kohapealset väljaõpet
– Ühistranspordi kompensatsioon
– Arenguvõimalust klienditeenindus valdkonnas
– Töötamist graafiku alusel
– Koolitusi ja meeskonna ühisüritusi
– Firmasiseseid soodustusi