2023-08-23 14:48:55

Customer service specialist/ Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient

Job Description

Evelatus on mobiiltelefonide ja -tarvikute pood, mis on Läti turul tegutsenud juba 13 aastat.
2014. aastal nomineeriti meid tiitlile „Läti aasta kaubamärk“.
NÜÜD avame oma esimese kaupluse Eestis, Tartus.
Kui soovite ühineda meie sõbraliku meeskonnaga, esitage avaldus ametikohale:

Evelatus is a mobile phones and accessories store that has been operating in the Latvian market for 13 years.
In 2014, we have been nominated for the title of "Latvian Annual Trademark".
NOW we are opening our first store in Estonia in Tartu.
If you also want to become part of our friendly team, apply for a vacancy:

Requirements

Tööülesanded:
- klientide nõustamine seoses poes pakutavate kaupadega;
- kaupade müük;
Nõudmised kandidaadile:
- vähemalt keskharidus;
- hea arvutioskus;
- võime suhelda eesti, vene ja inglise keeles;
- kasuks tuleb hea arusaam müügi- ja klienditeeninduseprotsessidest ja klienditeeninduse kogemus.

Duties:
- customer consultation on the range of goods in the store;
- trade in goods;
Requirements for candidates:
- not lower than secondary education;
- computer literacy at the good user level;
- Ability to communicate in Estonia, Russian and English;
- Excellent understanding of sales processes and experience in customer service will be considered as an advantage.