2023-08-23 14:48:55

Otsime ehituspuuseppa ja plaatijat

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd ehituspuusepale ja plaatijale.
Tegemist on aastaringse tööga erinevatel objektidel Norras ja Islandil. Tööd teostatakse vastavalt ette antud kvaliteedi nõuetele ja ette antud ajavahemiku jooksul. Objektil töö tegemine toimub vastavalt heale ehitustavale.
Meie töötajad peavad järgima tööohutuse juhendeid ja teostama töid vastavalt ohutu töötamise nõuetele, mh kandma ja kasutama isikukaitsevahendeid.

Ootused kandidaadile

Kandidaadil peab olema eelnev töökogemus ehituspuusepana või plaatijana vähemalt 2 aastat.
Väga hea, kui on olemas erialane haridus või kutsetunnistus.

Omalt poolt pakume kindlal palgapäeval korralikku tasu, mis sõltub töötaja oskustest, vilumusest ja panusest töösse. Stabiilset töösuhet, toetavaid ja kogemustega kolleege, kaasaegseid töövahendeid, tööriideid, isikukaitsevahendeid, transporti objektile ja tagasi (algus ja lõpp Tallinnas) ning majutust.