Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634784

5-teljelise freespingi seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 9. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:23. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

freespingi seadistamine

Ootused kandidaadile

  • omab vähemalt 1-aastast kogemust 5-teljelise freespingi seadistamisel
  • oskab kasutada SolidCAM-i, tunneb Heidenhain juhtsüsteeme
  • suhtleb vabalt eesti keeles
  • on õpihuviline ja arengule suunatud
  • oma töös on vastutustundlik, tähelepanelik ning hoolas
  • väärtustab meeskonnatööd

Ettevõte pakub

Afterone-is ootab Sind:

  • konkurentsivõimeline ja stabiilne palk
  • põhjalik väljaõpe, huvitavad koolitused ja õppereisid nii Eestis kui ka välismaal
  • tasustatud lisapuhkus jõulude ja aastavahetuse ajal
  • vaheldusrikas töö (väikesed partiid ja keerukad detailid)
  • kaasaegne töökeskkond, kõrgtasemel tehnoloogia, sporditoetus
  • põnevad ühisüritused sõbraliku ja lõbusa kollektiiviga
  • reaalne võimalus ettevõttesiseselt karjääriredelil kasvada

Tööpakkumise number
#634784

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2020

CV keskuse klient Afterone OÜ on 2004 aastast tegutsenud Eesti väike-ettevõte, mis pakub CNC freesimise ja -treimise teenust. Afterone on spetsialiseerunud kõrge kvaliteedinõuetega detailide valmistamisele, meie põhiklientideks on täpsust ja tarnekindlust nõudvad meditsiini- ning masinatööstuse ettevõtted.

Vaata rohkem