2023-08-23 14:48:55

PHP arendaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda teotahtelist ja arenemisvõimelist PHP arendajat, kelle põhiliseks tööülesandeks saab olema Drupal sisuhaldussüsteemil põhinevate veebilahenduste- ja infosüsteemide arendamine vastavalt püstitatud spetsifikatsioonile ja/või loovlahendusele.

Põhiosas on töö profiiliks Drupali back-end'i arendamine, väljaarendatud front-end templiitide integreerimine sisuhaldusega, lisamoodulite arendus ja integratsioonide teostamine väliste infosüsteemidega.

Ootused kandidaadile

  • Sa tunned PHP, SQL, Javascript, HTML ja CSS veebitehnoloogiaid;
  • Sa räägid ja kirjutad vabalt eesti- ja inglise keeles;
  • Oma tööülesannete täitmisel oled iseseisev, püsiv ning täpne;
  • Sa oskad kinni pidada tähtaegadest ning muudest kokkulepetest;
  • Omad eelnevat töökogemust tarkvara arendajana;
  • Soovid töötada eelkõige meeskonnas
  • Hindame kandidaadis kõige rohkem soovi oma teadmisi järjekestvalt edasi arendada ja huvi uute veebitehnoloogiate vastu, mis aitab kliendile veelgi rohkem väärtust luua. Jagame heameelega oma kogemusi ja toetame uute oskuste õppimisel.

    Sul avaneb võimalus töötada ja areneda koos Eesti vanima ja suurima digiagentuuri meeskonnaga ning osaleda nii Eesti, kui ka rahvusvaheliselt mainekate ettevõtetete veebilahenduste arendustöös. Sellist võimalust saavad pakkuda Eestis vähesed. Lisaks pakume:
  • Tulemusel baseeruvat töötasu ja kompensatsioone;
  • Arenguvõimalusi ettevõtte sees ja mitmekülgseid koolitusi;
  • Toetavat ja asjatundlikku meeskonda;
  • Väljakutset pakkuvat tööd ka maailmatasemel tuntud brändidega;
  • Tasemel infrastruktuuri ja töövahendeid;
  • Stiilse sisekujundusega kontorit Kultuurikatlas;
  • Tasuta parkimiskohta kesklinnas;
  • Erinevaid üritusi kogu tiimiga.
  • Tutvu võimalusega lähemalt: http://www.adm.ee/php-arendaja