2023-08-23 14:48:55

Front-end arendaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda teotahtelist ja arenemisvõimelist front-end arendajat, kelle põhiliseks tööülesandeks saab olema Drupal sisuhaldussüsteemil põhinevate veebilahenduste- ja infosüsteemide esitluskihi arendamine vastavalt püstitatud spetsifikatsioonile ja/või loovlahendusele.

Ootused kandidaadile

  • Sa tunned JavaScript, HTML ja CSS veebitehnoloogiaid heal tasemel;
  • Sa tunned responsive disaini põhimõtteid;
  • Sa omad kogemust CSS raamistikega (näiteks Bootstrap);
  • Sa räägid ja kirjutad vabalt eesti- ja inglise keeles;
  • Soovid töötada eelkõige meeskonnas;
  • Kasuks tuleb:
  • Omad kogemust front-end raamistikega (näiteks React või Angular)
  • Oled tuttav CSS preprotsessoritega (näiteks SASS);
  • Omad kogemust versioonihaldussüsteemidega;
  • Hindame kandidaadis kõige rohkem soovi oma teadmisi järjekestvalt edasi arendada ja huvi uute veebitehnoloogiate vastu, mis aitab kliendile veelgi rohkem väärtust luua. Jagame heameelega oma kogemusi ja toetame uute oskuste õppimisel.

    Sul avaneb võimalus töötada ja areneda koos Eesti vanima ja suurima digiagentuuri meeskonnaga ning osaleda nii Eesti, kui ka rahvusvaheliselt mainekate ettevõtetete veebilahenduste arendustöös. Sellist võimalust saavad pakkuda Eestis vähesed. Lisaks pakume:
  • Tulemusel baseeruvat töötasu ja kompensatsioone;
  • Arenguvõimalusi ettevõtte sees ja mitmekülgseid koolitusi;
  • Toetavat ja asjatundlikku meeskonda;
  • Väljakutset pakkuvat tööd ka maailmatasemel tuntud brändidega;
  • Tasemel infrastruktuuri ja töövahendeid;
  • Stiilse sisekujundusega kontorit Kultuurikatlas;
  • Tasuta parkimiskohta kesklinnas;
  • Erinevaid üritusi kogu tiimiga.