2023-08-23 14:48:55

Vanemkassapidaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

OTSIME 2017. AASTA SUVEL AVATAVASSE KURESSAARE H&M-I VANEMKASSAPIDAJAT

VANEMKASSAPIDAJA (CASH OFFICE RESPONSIBLE)

Kas oled valmis oma kiiruse, täpsuse ja analüüsivõime moemaailmas proovile panema?
Leia oma koht kiirelt muutuvas töökeskkonnas. Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus, kus ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele ja kus Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.

Ootused kandidaadile

Sinu kohustused

H&M-i vanemkassapidaja tööga kaasneb palju kohustusi, kuid samas ka palju lõbusat.
Sinu ülesanneteks on:

• Administreerivad ülesanded, mis on seotud ülekannete, palkade arvestamise ja kaupade tellimisega.
• Klientide teenindamine müügisaalis ning kassas toimuva töö ja rahaarvelduste eest vastutamine.
• Meeskonna koolitamine ja nõustamine rahaga seotud toimingute osas nii müügisaalis kui kassas.
• Rahaga seotud turvatoimingute tagamine ning poe juhataja nõustamine vajalike protseduuride osas.

Sinu oskused

Nagu kõik teised H&M-i töötajad, ootame, et ka Sina oleksid müügile orienteeritud, seltskondlik, avatud ja hea suhtleja ning ambitsioonikas meeskonnaliige täis pealehakkamist ja optimismi. Sa oled sobiv kandidaat, kui:

• Sind innustab igapäevaselt müügitulemuste saavutamine;
• Sul on klienditeeninduse ja kontoritöö kogemus;
• Sulle meeldib töö meeskonnas ja lisaks heale süvenemisvõimele on Sul ka kliendikeskne lähenemine;
• Valdad hästi inglise keelt.

Kas kõlab põnevalt? Siin on Sinu võimalus eriliseks karjääriks!
Viimane kandideerimispäev: 26.03.2017

Kandideerida saad siit: http://www.hm.com/jobs