2023-08-23 14:48:55

Rehvitehnik / Шинный техник (Peterburi tee 90F)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

  • Sõidu-, veoautorehvide ja velgede monteerimine, paigaldus, remont.Töö kohapeal, Oscarrehvid OÜ esinduses Peterburi tee 90F. • Монтаж, установка, ремонт шин дисков от легковых и грузовых автомобилей. Работа на месте, в представительстве Oscarrehvid OÜ на Петербури теэ, 90F.
  • Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlikku ja asjalikku suhtumist oma töösse
  • Eesti keele oskust
  • Soovitav varasem praktiline kogemus tehnika valdkonnas • Обязательность и серьезное отношение к работе • Владение эстонским и русским языками • Желателен прежний практический опыт в технической сфере
  • Ettevõte pakub

  • Head palka vastavalt töötulemustele
  • Huvitavat, pingelist ja iseseisvat tööd
  • Stabiilset töösuhet
  • Tööd arenevas firmas
  • Ametialast täiendkoolitust • Хорошую заработную плату в соответствии с результативностью • Интересную, напряженную и самостоятельную работу • Стабильные трудовые отношения • Работу в развивающейся фирме • Повышение квалификации