2023-08-23 14:48:55

Kokk

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Hotell Villa Ammende Pärnus kutsub oma meeskonda täiendama tubli KOKA.
Kui sa leiad, et Sinu hing ja tahe kuuluvad vastupandamatult hea toidu valmistamisele ja klientide kõrgtasemelisele teenindamisele, siis just SIND me otsimegi...
Koka peamisteks tööülesanneteks on maitsvate ning kvaliteetsete toitude valmistamine vastavalt A la Carte menüüle ja eritellimustele Villa Ammende hotelli restorani kulalistele. Tööaeg graafiku alusel. Osaline voi täistööaeg. Ajutine voi alaline töö.
Me ootame SIND! Kirjuta kohe!

Ootused kandidaadile

Sina oled:
- erialase kogemusega oma ala asjatundja
-hea suhtleja ja meeskonnas hästi toimetulev kolleeg
- iseseisva töö oskusega, hoolas, kiire
- kõrge pingetaluvusega
- hügieeninoudeid järgiv ja puhtustarmastav
- hea tervisega

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
- vastutusrikast tööd
- häid töötingimusi kaasaegses köögis kaunis ajaloolises hotellis
- täiendavat väljaõpet ja koolitusi oma ala tippude kae all
- toredaid motiveeritud töökaaslasi, kes alati on Sinu jaoks olemas
- ühiseid ettevõtmisi kollektiiviga ning vabal ajal Pärnu päikest ja liivarandasid
- korralikku palka vastavalt kogemustele ja tulemustele