2023-08-23 14:48:55

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonnaga liituma HH PROFIRIIDED Lõuna-Eesti MÜÜGIESINDAJAT, kes armastaks aktiivset müüki ja suhtlemist klientidega.

Tööülesandeks on aktiivne uute klientide otsing, kliendi vajaduste väljaselgitamine, olemasolevate klientide teenindamine ja nõustamine, pakkumiste tegemine ja müük.

Ootused kandidaadile

Oled õige kandidaat, kui Sa:
• oled orienteeritud tulemusele;
• suudad töötada iseseisvalt;
• omad eelnevat töökogemust müügivaldkonnas;
• tunned rõõmu klientidega suhtlemisest ja oskad neid ka kuulata;
• oled täpne ja korrektne ning täidad kõik kliendilubadused;
• oled vilunud arvutikasutaja;
• oled algatus- ja õppimisvõimeline;
• omad B-kategooria juhiluba;
• valdad hästi eesti keelt kõnes ja kirjas;

Eeliseks on:
• kogemus isikukaitsevahendite või töö- või spordirõivaste müügil;
• töörõivaste kasutuskogemus;
• vene ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Pakume:
• põhipalka ja tulemustasu vastavalt müügitulemustele;
• autot klientide külastuseks;
• soodustusi oma toodetele.

Palun saada oma CV, palgasoov ja kaaskiri cv(at)tamectrade.ee. Lisainfo cv(at)tamectrade.ee, telefonil 5094389 või www.profiriided.ee