2023-08-23 14:48:55

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
900 - 1150 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Seoses ettevõte laienemisega otsime oma 3 liikmelise laomeeskonda uut kolleegi. Sinu ülesanneks on kaupade komplekteerimine jahedas laos, mis asub aadressil Sarapiku tee 19/21, Maardus. Töö sisu:

• tellimuste komplekteerimine ja pakendamine
• laoseisude jälgimine ja inventuuride läbiviimine
• saadetiste ära saatmine ja vastuvõtmine
• aruandlust laojuhatajale
• üldise lao korrashoiu tagamine

Tööaeg on viis päeva nädalas, E-R 09:30 – 18:00.

Ootused kandidaadile

Sa sobid meie meeskonda, kui oled täpne, kohusetundlik ja hea suhtlemisoskusega:
• head füüsilist vormi, et laadida peale ja maha saadetisi,
• arvuti kasutamise oskust, et vormistada laoliikumisi laoprogrammis ja vastu võtta tellimusi e-maili teel
• omad klientidega suhtlemise kogemust, et tagada eeskujuliku teeninduse tase.
• positiivset ellusuhtumist, et muuta oma kolleegide tööd rõõmsameelseks.

Kasuks tuleb:
• B-kategooria juhiloa olemasolu ja kaubikuga sõidukogemus

Lisainfo:
• tõstuki juhtimise kogumus pole vajalik.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume sulle:
• stabiilset tööd sõbralikkus meeskonnas
• väljaõpet,
• võimaldame lühendatud töönädalat,
• kaasaegseid töövahendeid,
• ühisüritusi
• 13 palka vastavalt töötulemustele.