2023-08-23 14:48:55

TIG torukeevitaja Soome

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega TIG keevitajatele Soomes Kitee linnas, mis asub u 400 km Helsingist ida poole. Töö sisuks on erinevate metallkonstruktsioonide keevitamine ja hilisem paigaldamine. Toodetakse erinevaid seadmeid metsatööstusele. Keevitada tuleb nii toru kui plaati. Materjaliks must ja roostevaba teras. Otsime mitut inimest. Ametlik leping Soome firmaga ja maksud makstakse Soome. Firma aitab leida elamispinna, üür u 300 eurot kuus.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb tehniline haridus
Varasem töökogemus TIG keevitusega, sertifikaatide olemasolu tuleb kasuks
Jooniste ja mõõtude lugemise oskus
Tööturva kaart
Tuletööde kaart
Hea inglise või soome keele oskus, soome keele oskus on eriti kasulik
Eesti või muu EU riigi kodakondsus
Kasuks tuleb oma auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Ametlik tööleping Soome firmaga, maksud makstakse Soome
Palk vastavalt Soome TES-ile. Võite kandideerimisel esitada ka oma palgasoovi.
Firma aitab asjaajamisel ja elamispinna leidmisel.
Elamispinna üür u 300 eur/ kuus. Transport Eestist Soome ja tagasi on töötaja enda kulul.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV läbi CV keskuse. Enne saatmist palun uuendage oma CV-d ja vaadake, et teie kontaktandmed CV-s on õiged, muidu ei ole võimalik teiega ühendust võtta. Lisainfo töö kohta tööpäevadel kl 10-16, tel 52 345 35.