2023-08-23 14:48:55

RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT CE kat.

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

- Otsime töökogemustega C, E kat. autojuhte. (vähemalt 1.aasta)
P.S. Noored võite ka kandideerida kogemuse saamiseks
- Töö põhiliselt: ENGLAND - FRANCE - SPAIN - ENGLAND (Newhaven - Dieppe port, 4h sailing).
või BENELUX-FRANCE/SPAIN (Zeebrugge-Rotterdam port)
- Töö graafik on vastavalt kokkuleppele
- Требуется водитель имеющий -C, -E категории с опытом (молодых для получения опыта ждем тоже).
- Работа в основном ENGLAND - FRANCE - SPAIN - ENGLAND (Newhaven - Dieppe port, 4h sailing).
либо BENELUX-FRANCE/SPAIN (Zeebrugge-Rotterdam port)

Ootused kandidaadile

- Algtasemel inglise/saksa keele, ehk minimum teadmine on kohustuslik.
- Soovitavalt varasem töökogemus autojuhina
- Ausus; korrektsus ja tahe teha tööd.
- CE kategooria juhiload
- ADR tunnistuse olemasolu - kui ei ole, siis on võimalik läbida läbi meie ettevõtte.
- Digikaart
- Kutsetunnistus
- Töögraafiku efektiivne planeerimine
- Hea pingetaluvus
- Hea suhtlemisoskus
- ADR документы должны быть в наличии, либо имеется возможность сдать через нашу фирму.
- Минимальное знание английского/немецкого языка обязательно на уровне понимания и умение объяснится с клиентом.
- Умение разбираться в документации.
- Без вредных привычек.

Ettevõte pakub

- Kõiki vajaminevaid tingimusi töö tegemiseks.
- Mitmekesist tööd
- Vajalike lisakoolitusi
- Konkurentsivõimeline palk
Autod: Scania, MAN
Конкурентоспособную зарплату. Стабильную работу.
Машины: Scania, MAN

Lisainfo

Tel. +37255902540

Mail: royaltigerou(at)gmail.com