2023-08-23 14:48:55

Voltimismasina operaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma koostööpartnerile, Pärnu maakonnas asuvale edukale trükikojale avara silmaringiga ja tööd hindavat operaatorit.
Pakume täpsust, tähelepanu ja füüsilist jõudu nõudvat vahetustega püsitööd voltimismasina operaatorile.
Sinu igapäevasteks tööülesanneteks on teha kvaliteetset tööd vastavalt etteantud standarditele ja kliendinõuetele.

Ootused kandidaadile

* See töö sobib just Sulle, kui .....

* Kui tahad omandada oskusi terveks eluks.
* Sinus on uudishimu, tehnilist taipu ja tahad olla kursis valdkonna arengutega.
* Sul on püsivust ja tahtmist kaasa minna uuendustega ning valmis õppima-arenema koos meeskonnaga.
*Varasem tootmistöö kogemus on plussiks, ilma kogemusteta väga hea kandidaadi õpetame ise välja.

Ettevõte pakub

*Püsivat ja perspektiiviga tööd edukas ettevõttes.
*Meeldivat ja toredat kollektiivi, kes aitab Sind igakülgselt töösse sisse- elamisel.
*Enesetäiendust ja koolitusi
*Meil on tore seltskond kellega koos naudime jõulupidu ning suvepäevi.
* Toome töö juurde sooja söögi.

Lisainfo

Sinu tööpäev kestab 12 tundi ja Sa käid tööl pika ja lühikese nädala.
kella 8-20,

Sul on põhipalk + tulemustasu.
Kui tunned, et see töökoht on just Sulle mõeldud saada oma CV koos motivatsioonikirjaga.

Küsimusi saad esitada helistades telefonile

Tiia Rinne.
+37253455194