2023-08-23 14:48:55

Arvete administreerimise spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime arvete administreerimise spetsialisti Puumerkki Grupi asutatud arvete administreerimise meeskonda mis pakub tugiteenust Puumerkki Soome ja Eesti üksustele ja mille asukohaks on Puumerkki Jüri terminal. Arvete administreerimise spetsialist jälgib, käsitleb, kontrollib ja arendab ostuarvete tasumist ja krediidi kasutust, müügiarvete koostamist ja krediididokumentide loomist, osaleb vastava valdkonna protsesside arendamisega ning suhtleb ettevõttesiseste osakondadega. Sõlmitav tööleping on tähtajaline, ning lõppeb 31.01.2018.

Ootused kandidaadile

Eeldame head eesti ja inglise keele oskust, lisaeeliseks on soome keele oskus.
Kasuks tuleb raamatupidamisalane haridus või töökogemus.
Arvutikasutamise oskus (MS Office, Excel).
Hea suhtlemisoskus, aktiivsus, koostöövalmidus.
Püsivus, täpsus, rutiinitaluvus ja kohusetunne.

Pakume tööd rahvusvahelises korporatsioonis, kaasaegset multikultuurset töökeskkonda ning võimalusi personaalseks arenguks.

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Sinikivi tee 2, Rae vald, 75306 Harjumaa.