2023-08-23 14:48:55

Elektrik-automaatik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda ELEKTRIK-AUTOMAATIKUT, kelle tööülesanneteks on sadama tootmisseadmete automaatika- ja elektrisüsteemide korrashoid, nende remont ja hooldus, vigade otsimine ning kõrvaldamine ning elektri-ja automaatika installatsioonitööd.

В связи с увеличением объёмов работы ищем в свою команду электрика-автоматика, в рабочие обязанности которого входит содержание в порядке электросистем и систем автоматики, их ремонт и обслуживание, поиск и устранение сбоев, а также установка электрики и автоматики.

Ootused kandidaadile

• Elektriku erialaga seonduva hariduse ja B-klassi pädevustunnistuse olemasolu
• Elektri- ja automaatikaskeemide lugemisoskus
• Elektrialased ohutus- ja tehnilised teadmised
• Tehniline taiplikkus
• Valmidus valveajaks
• Töötamine kõrgustes ja välioludes
• Pingetaluvus, kohusetundlikkus ja iseseisva töö oskus
• Eesti ja vene keele oskus
• B-kat. juhilubade olemasolu

Kasuks tuleb:
Praktiline töökogemus elektri- ja automaatikaseadmete hoolduse ja remondi alal
Inglise ja soome keele oskus
C-kat. juhiload

Требования к кандидату:
- Наличие образования по профессии электрика и удостоверение
компетенции класса Б
- Умение читать системы автоматики и электрики
- Знания по технике безопасности и технические знания в электрике
- Техническая грамотность
- Готовность к работе на открытых площадках и высоте
- Умение работать в коллективе
- Ответственность, внимательность и точность в работе
- Права категории «В»

Полезно будет:
- Практический опыт в сфере ремонта и обслуживания электрики и
автоматики
- Знание языков (эстонский, русский, английский, финский)
- Права категории «С»

Ettevõte pakub

• konkurentsivõimelist palka
• täiendõppe võimalust
• stabiilset töökohta arenevas ettevõttes

• Конкурентную заработную плату
• Возможность обучения
• Стабильную работу в развивающейся компании

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos sooviavaldusega e-posti aadressile v.tisler(at)silsteve.ee
märksõnaks "elektrik-automaatik" kuni 22.06.2016

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 30.06.2016

Для кандидирования просим присылать резюме с пожеланиями и соправадительным письмом на адрес электронной почты v.tisler(at)silsteve.ee
Ключевое слово „электрик-автоматик“ до 22.06.2016
С подходящими кандидатами свяжутся не позднее 30.06.2016
Информация по телефону 392 9220
www.silsteve.ee