2023-08-23 14:48:55

Operaator/оператор (Jüri)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Võtame Jüris asuvasse metalltoodete tehasesse tööle operaatori. Tema peamised ülesanded on töötamine mehhaanilistel pressidel stantsidega ja toodete kvaliteedinõuetele vastavuse jälgimine. Töötamine ühes vahetuses. Tööaeg 8:00-16:30.

На завод металлических изделий в Юри требуется оператор. Основными обязанностями являются работа со штампами на механическом прессе и соблюдение контроля качества продукции. Работа в одну смену 08:00-16:30.

Ootused kandidaadile

- Tehniline taiplikus;
- Füüsiline vastupidavus.

- Техническая четкость;
- Физическая выносливость.

Pakume väljaõpet, kaasaegseid töötingimusi, sõbralikku kollektiivi, bussitransporti Tallinn/Maardu - Jüri - Tallinn/Maardu.

Предлагаем обучение на месте, дружный коллектив, современные условия труда, транспорт Tallinn/Maardu - Jüri - Tallinn/Maardu.

Lisainfo

Kasuks tuleb analoogne töökogemus sarnasel ametikohal.

Пригодится аналогичный опыт на похожей должности.