2023-08-23 14:48:55

B-kat autojuht - laotöötaja

CVKeskus.ee klient
800 - 1000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Seoses ettevõte laienemisega otsime oma meeskonda uut kolleegi. Sinu ülesanneks on kaupade komplekteerimine laos, mis asub aadressil Sarapiku tee 19/21, Maardus, sellega kaasnev laotöö ja järgnev saadetiste kohaletoimetamine klientidele kaubikuga Tallinna linnas ja Harjumaal. Tööaeg on E-R 09:00 – 18:00.

Ootused kandidaadile

Sa sobid meie meeskonda, kui oled täpne ja hea suhtlemisoskusega. Töö tegemiseks omad peale B-kategooria juhiloa:
• head füüsilist vormi, et laadida peale ja maha saadetisi,
• arvuti kasutamise oskust, et vormistada laoliikumisi laoprogrammis ja vastu võtta tellimusi e-maili teel
• omad klientidega suhtlemise kogemust, et tagada eeskujuliku teeninduse tase.
• …ja positiivset ellusuhtumist, et muuta oma kolleegide tööd rõõmsameelseks.

Omalt poolt pakume sulle tööd sõbralikkus meeskonnas, väljaõpet, võimaldame lühendatud töönädalat ja kaasaegseid töövahendeid.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ainult cvkeskus.ee portaali kaudu.