2023-08-23 14:48:55

Tellimuste koordinaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime rõõmsameelset ja hea suhtlemisoskusega teenindusele orienteeritud inimest, kelle igapäeva tööks on klientide kõrgetasemeline teenindamine, tellimuste haldamine, informatsiooni jagamine ja partneritega suhtlemine. Töö on vaheldusrikas ning toimub esmaspäevast reedeni.

Ootused kandidaadile

Sul on väga hea suhtlusoskus ning sa naudid meeskonnatööd.

Oled kohusetundlik ja täpne ning suudad lisaks eesti keelele suhelda vabalt inglise keeles.

Kasuks tuleb eelnev hotellitöö kogemus ning vene ja soome keele oskus suhtlustasandil.

Pakume kaasaegsed töötingimusi, vaheldusrikast ja mitmekülgset tööd, väljaõpet, sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi, konkureerivat palka,tulemustest sõltuvat motivatsioonisüsteemi ning arenguvõimalusi organisatsiooni siseselt.

Lisainfo

Kui soovid kandideerida, siis palun saada hiljemalt 16.maiks CV koos palgasooviga (brutotasu)

Täname kandidaate konkursil osalemise eest. Vestlusvooruks sobivate kandidaatidega võetakse ühendust e-posti teel.