2023-08-23 14:48:55

Juhtumikorraldaja

CVKeskus.ee klient
1079 - 1200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

OTSIME SOTSIAALTEENUSTE ÜKSUSESSE
PÜHENDUNUD JA KOOSTÖÖVALMIS
JUHTUMIKORRALDAJAID

kelle peamisteks tööülesanneteks on:

• rehabilitatsiooni- ja erihoolekandeteenuse vajaduse väljaselgitamine koostöös kliendiga (otsene klienditöö)
• kaalutlusotsusele jõudmine ning otsuse selgitamine kliendile
• kliendi nõustamine ja juhendamine, seostamine rehabilitatsiooni-, erihoolekandeteenuse ja/või muude sotsiaalkaitsemeetmetega
• erinevate menetlustoimingute tegemine ja töö dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

KANDIDAADILT OOTAME

• soovi panustada sotsiaalsüsteemi arendamisse ja puuetega inimeste elukvaliteedi edendamisse Eestis
• erialast kõrgharidust sotsiaaltöös, psühholoogias, eripedagoogikas, logopeedias, tegevusteraapias, füsioteraapias või arstiteaduses
• vähemalt 3-aastast töökogemust rehabilitatsioonimeeskonnas või muude sotsiaalteenuste osutamisel täisealistele puuetega inimestele
• väga head intervjueerimis-, nõustamis- ja kuulamisoskust
• head koordineerimis-, analüüsi- ja otsustusvõimet
• häid suhtlemis-, meeskonnatöö- ja läbirääkimisoskusi
• iseseisvust ja väga head pingetaluvust
• väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas, head vene keele oskust kõnes
• head arvuti- ja infosüsteemide kasutamise oskust (kontoritarkvara, internet, e-post jmt)
• B-kategooria autojuhilubade olemasolu ja isikliku auto kasutamise võimalust.

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME

• tööalast väljaõpet
• võimalust panustada organisatsiooni ühistesse eesmärkidesse koos professionaalse ja toetava meeskonnaga

Lisainfo

Töökoht asub Valgas.
Kandideerimiseks palun saata CV koos motivatsioonikirjaga.
Täiendav info tel 640 8112.