2023-08-23 14:48:55

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
900 - 1600 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

OÜ Stragendo on loodud 2000 aastal. Meie peamiseks müügiartikliks on väärispuidust liimpuit kilpide ja saematerjali müük. Meie klientideks on mööblitootjad ja eraisikud. Lisaks tavalehendustele pakume oma klientidele erilahendustega tooteid ja teenuseid.
Otsime oma meeskonda säravat kliendihaldurit, kellele ei valmista raskusi inimestega suhtlemine. Töö on meeldiv ja iga päev toob uusi väljakutseid. Kui tunned, et tahad tegeleda väärispuiduga ja oled valmis ennast täiendama sellel erialal, siis järgnev töökoht on sulle.

- Kliendisuhete loomine ja hoidmine
- Hinnapakkumiste koostamine
- Uute klientide leidmine ja hoidmine
- Klientide nõustamine ja nende vajaduste välja selgitamine
- Arvete koostamine
- Kauba väljaandmine

Ootused kandidaadile

- Nõudmised kandidaadile
- Hea eesti keele oskus kirjas ja suhtlemis tasandil ja inglise keel suhtlustasandil
- Vajalik vene keele oskus vähemalt algtasemel
- Arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel
- Eesmärkidele orienteeritud
- Oskab avatult ja tulemuslikult suhelda
- On täpne ja kohusetundlik
- Oskab arvutada
- Keskharidus

Ettevõte pakub

- Ettevõte pakub
- Põnevaid väljakutseid
- Toetavat kollektiivi
- Head teenimisvõimalust
- Stabiilset ja pikaajalist töösuhet

Töö iseloom:
Asukoht: Tallinn, Suur-Sõjamäe põik 9
Töö tüüp: palgatöötaja
Töötasu: Põhipalk + tulemustasu
Tööaeg: E-R 09:00-18:00
Lisainformatsioon: +372 555 600 34 Raul