4 tööpakkumist ühes! Tööd saavad puhastusteenindajad, lehtmetalli spetsialistid, tootmistöölised!

CVKeskus.ee klient
5 - 9 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Pakume tööd 4 erinevale positsioonile! Kandideeri julgesti! Lisainfot meie kodulehelt.

Lehtmetalli spetsialisti õpilasena on Sinu tööülesanded:

  • Lehtmetalli painutamine ja vormimine;
  • remondiskeemide joonestamine ja disainimine;
  • erinevate metallist detailide lõikamine, puurimine, lihvimine ja parandamine;
  • vajadusel tehnilise dokumentatsiooni täitmine.

Sa sobid hästi, kui:

  • Sulle sobib füüsiliselt väljakutsuv töö;
  • omad tehnilist taipu;
  • Sul on huvi metalli- ja plekksepatöö vastu;
  • omad head suhtlemisoskust;
  • valdad inglise keelt suhtlustasandil.

Omaltpoolt pakume Sulle:

  • Töötasu vastavalt kogemusele (6.90€/h–8.30€/h bruto);
  • võimalust tulla spetsialisti alla õpilaseks;
  • võimalust ettevõttesiseselt kiiresti areneda;
  • põhjalikku väljaõpet kohapeal.

Tootmistöölise ülesanded:

  • Tootmisosakonna liinil erinevate akende kokkupanemisega seotud tööd;
  • Erinevate toodete viimistlemine, värvimine ja lihvimine.

Ootame kandidaadilt:

  • Kohusetundlikkust ning valmisolekut meeskonnatööks;
  • täpsust, korrektsust ning head silma detailide märkamisele;
  • valmisolekut füüsiliseks tööks;
  • eesti keele oskust suhtlustasandil;
  • kasuks tuleb (aga ei ole kohustuslik) varasem töökogemus tootmises;
  • valmisolekut töötada keskkonnas, kus esineb värvide lõhnasid ja puidutolmu.

Ettevõte pakub omaltpoolt:

  • 100% väljaõpet kohapeal;
  • kaasaegset töökeskkonda, tööriideid ja kaitsevahendeid;
  • püsivat töökohta ja võimalust areneda mainekas ettevõttes;
  • töötasu 6€/h (bruto);
  • Tööd õhtuses vahetuses, mis annab võimaluse nautida pikka hommikut;
  • toredat kollektiivi ja sõbralikku õhkkonda.

Angaari puhastajana on Sinu tööülesanded:

  • Põrandate korrashoid põrandapesumasinaga;
  • Olmepindade ja -ruumide korrashoid;
  • kulutarvikute tellimine ja vahetamine;
  • kemikaalide, õli ja jääkide utiliseerimine;
  • angaari ettevalmistamine erinevateks protsessideks;
  • prügi sorteerimine ja konteinerite tühjendamine.

  • Oled füüsiliselt vastupidav ja kohusetundlik;
  • Omad autojuhilubasid;
  • Sulle sobib tempokas töö;
  • Vahepeal oled valmis töötama ka nädalavahetustel;
  • valdad eesti või vene keelt (kasuks tuleb ka inglise keele oskus);
  • omad varasemat töökogemust või haridust puhastusteenindajana;
  • oled oma töös korrektne ja kohusetundllik.

  • Töötasu esimesel neljal kuul 1100€ ning pärast 4 kuud 1250€ bruto;
  • tööd huvitavas sektoris;
  • arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;
  • kogemusterikast ja toetavat meeskonda.

Sa sobid hästi puhastusteenindajaks, kui:

  • valdad vene keelt (kasuks tuleb ka inglise keele oskus);
  • sulle sobib meeskonnatöö;

  • Töötasu 5-6€/h;

Kõik positsioonid on koheselt vabad ning tööle on võimalik asuda kohe.

Lisainfo saamiseks pöördu julgelt meie poole e-mailitsi kandideeri[är]hragency.ee või helista E-R 9.00-17.00 Janettele +372 5666 4346.