Värsked tööpakkumised

4 kaupluse - laotöötajat (Iirimaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 46574

Tööpakkumise number

46574

Töö kirjeldus

Fermoysse (Corki maakonnas asuv linn Iirimaal) asuvasse supermarketisse võetakse tööle 4 lao - ning kauplusetöötajat. Esimestel kuudel (2-3) on töö laoruumides ning öösiti. Tööülesanded on kaupade paigutamine ja komplekteerimine. Töötasu öise töötamise eest on 9.56 eur/tunnis. Hiljem toimub töö päevasel ajal ning tööülesanded on igapäevane kauplusetöö - kaupade paigutamine, klientide teenindamine jms Päevase töö eest makstav töötasu on 7.56 eur/t

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame eelnevat töökogemust klienditeeninduse valdkonnas , inglise keele oskust suhtlemistasandil (nii klientidega kui ka kolleegidega suhtlemine), valmisolekut ja tahet tööks välismaal. Töötajad võiksid olla meessoost, sest esimestel kuudel töötades laos, tuleb sageli tõsta raskeid kaupu.

Ettevõte pakub

Pakume vaheldust ja uusi väljakutseid, korralikku töötasu.

Lisainfo

Vajalik on võimalus tööd alustada juunikuu viimastel päevadel. Tööperiood kestab 1 aasta ning sisaldab puhkust 1 kuu.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2005