Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635199

3d disainer, multimeedia disainer, veebilehe programmeerimine, Front-End developer, tarkvaraarendaja, informaatika õpetaja, arvutigraafika, veebiarendaja, programmeerimine, MS Office 365, AutoCAD 2D/3D

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 15 - 30 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 13. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:12. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Kutsume oma meeskonnaga liituma täiskasvanute koolitajaid järgnevates valdkondades:

  • arvutigraafika, graafika,
  • disain, veebidisain
  • 3d graafika disainer, multimeedia disainer
  • programmeerimine, veebilehe programmeerimine
  • Front-End developer, WEB developer
  • veebiarendaja, tarkvaraarendaja
  • informatika, infotehnoloogia
  • raamatupidamise programmid
  • AutoCAD 2D/3D
  • MS Office 365

Pakume tööd innovaatilise mõttemaailmaga õpetajatele, professionaalsetele- ja algajatele koolitajatele, oma eriala praktikutele, kes soovivad oma teadmisi ja kogemusi rakendada koolitaja rollis.
Peamisteks tööülesanneteks on koolituste ettevalmistamine ning läbi viimine.
Võta meiega julgelt ühendust, kui valdad programme, mille järgi tööturul nõudlus on ning oled valmis oma teadmisi ka teistega jagama.

Ootused kandidaadile

  • väga hea suhtlemisoskus
  • oskus anda oma teadmisi edasi
  • oskus koostada õppematerjale ja programme.

Ootame nii eesti kui ka venekeelseid IT valdkonna spetsialiste, kellel on õpetamise kogemus, haridus ning soov oma teadmisi edasi anda.
Pakume koostööd ka neile, kellel kogemust napib kuid kes omavad teadmisi IT valdkonnas kuid on soov ennast õpetajana proovile panna.

  • osalise ja paindliku tööajaga tööd (vastavalt koolitusgrupi komplekteerumisele).
  • koolitusgraafiku koostamisel arvestame võimalusel õpetaja soovidega.
  • arenemisvõimalust ja eneseteostust
  • võimalust rakendada oma ideid ja teadmisi
  • kaasaegset töökohta.
  • koolituskeskus kesklinnas (Narva mnt 7b, Zenith Ärimaja).

Lisainfo

Kui tunned, et see töö on just Sulle, siis võta meiega ühendust: omiskoolitus(at)omis.ee
telefon - 5696 9700,
www.omis.ee www.hanta.ee

Tööpakkumise number
#635199

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2020

Õppekeskus Omis on üks vanemaid arvutikoolitusi läbiviivaid firmasid Eestis. Korraldame erinevatel tasemete arvutikoolitusi nii individuaal- kui grupiõppena täiskasvanutele (minigruppides).

Vaata rohkem