2023-08-23 14:48:55

PUIDUTÖÖSTUSE OPERAATOR

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma sõbralikku kollektiivi asjalikku ja nutikat OPERAATORIT, kes töötab optimeerival järkamissael.

Töötamisel on oluline:
• seadme seadistamine, tehnilise olukorra jälgimine ning osalemine hooldustöödel
• tootmisliini ja protsessi tõrgeteta kulgemise tagamine oma töölõigul
• valmistatava toodangu koguse ja kvaliteedi tagamine
• oma töölõigu arvestuse pidamine

Ootused kandidaadile

AS Imprest ootab Sind oma meeskonnaga liituma, kui Sa:
• omad varasemalt kokkupuudet puidutööstusseadmetega ja/või omad vastavat haridust
• oled kiire taibuga ja suudad operatiivselt lahendada esile kerkivaid probleeme
• omad tehnilist taplikkust ja oskad teha tööd meeskonnas
• oskad kasutada arvutit tavakasutaja tasemel
• oled valmis vahetustega tööks
• oled aus ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
• aastaringset püsivat ja kindlat tööd
• tasuta bussitransporti tööl käimiseks mitmest eri suunast (Rakverest, Kundast, Viru-Nigulast)
• toetavat meeskonda ning häid töö- ja olmetingimusi
• töötasu on aus ning laekub korrapäraselt
• korralikke tööriideid, sooja toitu ning soodustusi meie toodangule
• toredaid ühisüritusi
• hoolitseme ka Sinu tervise eest, pakkudes regulaarseid ujumisvõimalusi

Lisainfo

Asume Lääne-Virumaal, Viru-Nigula vallas, Ojakülas.
Kontakt: Tatjana(ät)imprest.ee

Töö toimub kahes vahetuses (6:00 - 14:30 ja 14:30 - 23:00).