2023-08-23 14:48:55

Visual Merchandiser

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime H&M-i Narva kaupluse kollektiivi müüja-dekoraatorit.

MÜÜJA-DEKORAATOR (VISUAL MERCHANDISER)

Kas oled valmis oma loomingulisust moemaailmas rakendama?
Leia oma koht kiirelt muutuvas töökeskkonnas, kus Sinu hea stiilitunnetus, trenditeadlikkus ja esitlusoskus tekitavad iha moetarbijas ning tagavad ärilise edu. Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus, kus ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele ja kus Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.

Sinu kohustused

Müüja-dekoraatori tööga kaasneb palju kohustusi, kuid samas ka palju lõbusat. Sinu ülesanneteks on:
• Suurepärase klienditeeninduse pakkumine müügisaalis, proovikabiinides ja kassas.
• Tagada rõivaste esitlus ja väljapanek kaupluses ning vaateakendel vastavalt meie juhistele.
• Kavandada, teostada ja jälgida müüki ja müügikampaaniaid.
• Maksimeerida müüki läbi müügiraportite analüüsi, võttes kasutusele vajalikke meetmeid.
• Teavitada kaupluse meeskonda eelseisvatest kampaaniatest.
• Koolitada pidevalt oma kolleege rõivaste väljapaneku ja dekoreerimise vallas.
• Tellida, käidelda ja organiseerida vajalikke esitlusmaterjale ning tarvikuid.
• Tagada, et ohutus, turvalisus ja administratiivsed rutiinid oleksid täidetud.
• Olla eeskujuks oma meeskonnale ja käituda sellele vastavalt.

Ootused kandidaadile

Sinu oskused

Nagu kõik teised H&Mi töötajad, ootame, et ka Sina oleksid müügile orienteeritud, seltskondlik, avatud ja hea suhtleja ning ambitsioonikas meeskonnaliige täis pealehakkamist ja optimismi. Sinu isikuomaduste hulka kuuluvad:
• Laialdased teadmised ja huvi moevaldkonna ning trendide vastu.
• Võime luua visuaalseid lahendusi, mis oleksid inspireerivad ja edendaksid müüki.
• Tahe ja ambitsioonid omaalgatuseks.
• Keskendumisvõime ning pingetaluvus.
• Võime organiseerida, planeerida ja prioriseerida, eesmärgiga maksimeerida müüki.
• Hea veenmisoskus ja selge väljenduslaad.
• Positiivne suhtumine ja soov õpetada teisi, õppides ning arenedes ise samaaegselt.
• Valdad heal tasemel eesti, vene ja inglise keelt

Kas kõlab põnevalt? Siin on Sinu võimalus eriliseks karjääriks!

NB! Soovime, et oleksid vähemalt 18 aastat vana.

Täistööaeg 40h nädalas - lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendmine.

Viimane päev kandideerimiseks: 9. august 2015