2023-08-23 14:48:55

Õendusjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime peatselt avatavasse õendusabi osakonda õendusjuhte

Ootused kandidaadile

• Sul on õendusalane haridus (soovituslikult kõrgharidus ja/või läbitud õde- spetsialisti erialane koolitus).
• Kui sa ei karda väljakutseid ning soovid anda oma panuse organisatsiooni arengusse.
• Omad väga head suhtlemisoskust, algatusvõimet, oled meeskonnatööle orienteeritud.
• Oskad kriitiliselt analüüsida ja hinnata enda ja kolleegide pädevust ning täiendõppe ja professionaalse arengu vajadust.
• Valdad eesti keelt ja suhtlustasandil vene keelt (kasuks tuleb veel ühe võõrkeele oskus).

Ettevõte pakub

Meie pakume:

• Töökohta kaasaegses töökeskkonnas.
• Võimalust kaasa rääkida asutuse arengus.
• Erialaseid ja motiveerivaid koolitusi.
• Toredaid ühisüritusi.

Lisainfo

Tööle asumise aeg: september või oktoober 2015

Kandideerimiseks saada meile oma CV ja motivatsioonikiri aadressile riina(at)haigla.ee, märgusõnaga "õendusjuht" või kandideeri läbi CV Keskuse.

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt konkursi lõpppedes.
Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.