2023-08-23 14:48:55

Elektrik-lukksepp

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd elektrik-lukksepale, kelle peamisteks tööülesanneteks on tootmisseadmete ja elektrisüsteemide igapäevane monitooring, hooldus ja rikete operatiivne kõrvaldamine ning automaatika- ja elektriseadmete korrashoiu tagamine. Töö toimub vahetustega graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

Otsime täisealist ja teotahtelist inimest, kes omab erialast haridust ja töökogemust (soovitavalt automaatika, elektroonika või tehnika valdkonnas), kes tunneb tootmisseadmete tööpõhimõtteid, oskab lugeda elektriskeeme ja jooniseid, kel on teadlik soov ja tahe töötada, kes peab tähtaegadest kinni ning on karskete eluviisidega. Lisaks eeltoodule on sobiv kandidaat väga hea tehnilise taibuga, oskab ja tahab teha koostööd ning on valmis töötama vahetustega (sh ka öisel ajal).

Erialaselt huvitavat ja pikaajalist tööd arenevas ettevõttes ning korrektse töö eest õigeaegset ja kokkulepitud töötasu.

Lisainfo

Eelistame kandidaate, kes saavad kohe täiskohaga tööle asuda ning kes on valmis panustama pikemaks perioodiks.

Palume CV-le ja kaaskirjale lisada ka oma palgasoovi.