2023-08-23 14:48:55

Nõunik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

OTSIME OMA SOTSIAALTEENUSTE ÜKSUSESSE
ASJATUNDLIKKU JA SÜSTEEMSET

NÕUNIKKU

kes on eestvedajaks rehabilitatsiooniteenuse arendamisel ja kelle peamiseks tööülesandeks on teenuse sisuliste nõuete väljatöötamine, majasisese protsessi juhtimine ning teavitus.

Tööülesanded hõlmavad teenuse nõuete ja hindamispõhimõtete väljatöötamist, eri tööprotsesside kaardistamist, kirjeldamist ja koordineerimist, rehabilitatsiooni vajaduse hindamise kui teenuse ettevalmistamist ja edaspidist rakendamist, teavitus-, nõustamis- ja koolitustegevuste läbiviimist nii sise- kui välisklientidele.

Ootused kandidaadile

• kõrgharidus, soovitavalt sotsiaalteaduste valdkonnas
• vähemalt 3 aastane töökogemus rehabilitatsioonimeeskonna liikmena
• töögruppide ja projektide juhtimise kogemus
• muudatuste juhtimise kogemus
• hea kaasamis- ning koostööoskus
• esinemisvalmidus
• väga hea kirjalik väljendusoskus
• eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel
• kasuks tulevad teadmised sotsiaaltööst ja sotsiaalteenustest

OMALT POOLT PAKUME VÕIMALUST ENESETEOSTUSEKS, ARENGUKS JA KOOSTÖÖKS