2023-08-23 14:48:55

Tegevusjuhendaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime kogukonnatöö meeskonda tegevusjuhendajat, kelle tööülesanneteks on psüühiliselt haigestunud inimeste juhendamine ja nõustamine igapäevaelu toimingutes ning seostamine sotsiaalteenustega.

Aitame inimesel tema tavapärases elukeskkonnas võimalikult iseseisvalt toime tulla ja olla igati ühiskonda kaasatud. Meie meeskonnal on psüühikahäiretega inimeste toetamise kogemus alates 1999. aastast.

Ootused kandidaadile

Tulevaselt kolleegilt eeldame:
  • kõrgharidust sotsiaaltöö-, vaimse tervise õenduse, tegevusteraapia- või psühholoogia erialal
  • eelnevat töökogemust vaimse tervise või erihoolekande valdkonnas
  • hoolivat suhtumist psüühilise erivajadusega inimestesse ja nende probleemide mõistmist
  • eesti keele oskust tasemel, mis võimaldab pakkuda kvaliteetset teenust eestikeelsetele klientidele
  • arvutikasutamise oskust (e-post ja internet, kontoritarkvara)
  • aktiivsust, paindlikkust ja iseseisva töö oskust
  • meeskonnatöö väärtustamist
  • Ettevõte pakub

    Omalt poolt pakume:
  • huvitavat tööd, mis annab võimaluse professionaalseks arenguks
  • toetavat ja tänapäevast töökeskkonda
  • meeskonna tuge
  • koolitusvõimalusi ja metoodilist täiendusõpet
  • regulaarset tööjuhendamist ja supervisiooni
  • konkurentsivõielist töötasu