2023-08-23 14:48:55

Ostja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime suhtlemist nautivat ostuguru, kes vastutab tootmisele vajalikus koguses vajalike materjalide õigeaegse ostmise eest.

Täpsemalt vastutab otsitav ostuguru materjali laosaldode jälgimise, ostutellimuste tarnijatele saatmise ning saadud kinnituste sisestamise eest.

Oluline on pidev materjalihangete jälgimine, tarnijatega ja transpordifirmadega suhtlemine. Kauba veo tellimine ja allüksuste teavitamine tarneprobleemidest. Mittekvaliteetsetele tarnetele reklamatsioonide koostamine, nende edastamine tarnijatele ja vastuse sissenõudmine tarnijalt.

Ootused kandidaadile

Otsitavalt ostugurult eeldame:
• Vähemalt keskharidust,
• Head arvuti kasutamise oskust,
• Head suhtlemisoskust, täpsust ja korrektsust,
• Head pingetaluvust (vooluvõrku ei ühenda!),
• Eesti keelt väga heal tasemel,
• Heal tasemel inglise keelt, nii kõnes kui kirjas,
• B kategooria juhtimisõigust.

Tugeva eelise annab:
• Eelnev töökogemus ostu ja logistika alal,
• Vene ja soome keelte valdamine.

Kui tunned, et otsime just Sind, siis saada meile kindlasti oma kandideerimissoov!

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas kontsernis. Pakume stabiilset töösuhet, mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.

Lisainfo

Töökoht asub Harjumaal Rae vallas, Põrguvälja tee 25;
Tööandja korraldab transpordi Tallinnast töökohta ja tagasi Tallinna.