2023-08-23 14:48:55

Tallitöötaja Soome

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

VMP kliendiks on Soomes Nurmaal asuv kaasaegne majutus ja ratsutuskompleks. Nurmaa asub 190 km Helsinkist põhja poole, peale Lahtit. Otsime oma kliendile kogenud ja vastutustundlikku tallitöötajat. Töökohustuste hulka kuulub hobuste eest hoolitsemine, nende söötmine ja jootmine, karjatamine, treenimine ja hooldamine. Latrite, tallide ja lähiümbruse koristamine ja korrashoid, varustuse puhastamine ja hooldamine. Klientide teenindamine.

Ootused kandidaadile

  • Varasem tallitöö ja/või ratsutamise kogemus
  • Huvi hobustega tegelemise vastu ja loomadega hea läbisaamine
  • Energiline ja oma-algatuslik töössesuhtumine, iseseisvus
  • Soome ja inglise keele oskus
  • Hea suhtlemisoskus ja valmisolek klientide teenindamiseks
  • Isikliku auto kasutamise võimalus Kasuks tuleb C või E kategooria juhtimisõigus ning varasem kogemus hobuste transportimisel.
  • Ettevõte pakub

    • Pakume suurepärast võimalust eneseteostuseks välismaal
    • Noor ja sõbralik kollektiiv
    • Kaasaegne töökeskkond
    • Ametlik leping Soome firmaga, kõik maksud makstakse Soome
    • Aitame asjaajamisel ja elamispinna hankimisel

    Lisainfo

    Kandideerimiseks palume saata korralik cv läbi CV keskuse. Enne saatmist palun vaadake oma CV üle, et teie kontaktandmed (telefoninumber ja e-posti
    aadress) oleksid toimivad.