2023-08-23 14:48:55

Pakkija/Упаковщица

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime aktiivseid inimesi kes oleksid huvitatud pakkija tööst. Tegu on ajutise tööga (detsembri keskpaik - veebruari keskpaik). Töö on VÕS lepingu alusel. Vabade kohtade olemasolul on võimalik saada ka püsitöötajaks.
Ищем активных людей, которые заинтересованы работать упаковщиком. Работа временная со средины декабря до середины февраля. С Вами заключается VÕS договор. Предлагаем возможность заключения постоянного договора.

• Erinevate saadetiste, eelkõige riideesemete pakkimine / Упаковка различных предметов одежды
• Pakume võimalust töötada ajutiselt/tähtajaliselt ja võimalusel püsitöötajana / Работа как временная так и постоянная
• Tööd tehakse seistes / Работа стоя

Ootused kandidaadile

• Tähelepanelikus / Bнимательность
• Rutiinse töö taluvus / Способность выполнять рутинную работу
• Hoolsus ja vastutustundlikus / Аккуратность и ответственность
• Energilisus / Энергичность

Ettevõte pakub

• Stabiilne töökoht / Стабильное рабочее место
• Sõbralik kollektiiv / Дружелюбный коллектив
• Väljaõpe tööandja poolt / Обучение на месте
• Tunnitasu või tükitasu ~450 EUR (bruto) kuus/Сдельная или почасовая оплата ~450 EUR (bruto)
• Tööaeg: esmaspäev-reede, 8:00-16.30, tavaliselt ühes vahetuses/ Рабочее время: Понедельник-Пятница 8:00-16:30 - Обычно в одну смену
• Töökoht: Aasa tee 1, Loo alevik, Jõelähtme vald. Ждем работников, проживающих в Ласнамяе, Маарду и Лоо./ Адрес: Aasa tee 1, Loo alevik, Jõelähtme vald, seega rohkem sobilik elanikele Lasnamäelt, Loolt ja Maardust.
• Транспорт на работу и обратно за счет работодателя (автобус едет с центра Таллинна - Ласнамяэ - Лоо) / Transport tööle ja tagasi tööandja poolt (buss sõidab kesklinn-Lasnamäe-Loo)