2023-08-23 14:48:55

MÜÜGIASSISTENT

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime tähtajalise lepinguga kontorihaldjat, kes mängleva kergusega vastutab kontori üldise heakorra eest, korraldab tõhusalt majasisest infoliikumist ja võtab asjatundlikult vastu nii majja saabunud külalised kui ka arved, kirjad, pakid.

Parema käega assisteerib juhatajat - vormistab tema korraldused, protokollib koosolekud ja haldab turundusmaterjale.

Vasaku käega aga assisteerib müügimeeskonda - korraldab nende töölähetusi, vormistab ja väljastab arved ning abistab ürituste organiseerimisel.

Ootused kandidaadile

• Sarnane töökogemus, mida toetab erialane haridus või koolitus;
• Sõbrasuhe arvuti ja kontoritarkvaraga;
• Imetlusväärne suuline ja kirjalik väljendusoskus ning teadmised dokumendihaldusest;
• Kasuks tuleb tutvus erinevate võõrkeelte ja/või mõne majandustarkvaraga;
• Kadestamisvääne võime tegeleda edukalt erinevate asjadega korraga;
• Säravad silmad ning suur ja hooliv süda.

Kui Sul tiivad sügelema hakkasid, sest tunned, et otsime just Sind, siis saada meile kindlasti oma kandideerimissoov!

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas kontsernis. Pakume stabiilset töösuhet, mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.

Lisainfo

Leping on tähtajaline, lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks;
Tööle asumise aeg on jaanuar 2015.