2023-08-23 14:48:55

Ümarpalgi kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi ümarpalgi kvaliteedispetsialisti, kelle peamisteks tööülesanneteks on:
  • sissetuleva puidu mõõtmine ja kontrollimine kvaliteedinõuete alusel,
  • sissetuleva puidu registreerimine,
  • puidu ettevalmistamine tootmiseks.
  • Ootused kandidaadile

    Ootame Sind kandideerima kui Sa oled kohusetundlik ja korrektne, hea suhtlemis- ja organiseerimisoskusega ning õppimis- ja arenguvõimeline. Kasuks tuleb varasem kokkupuude või töökogemus puiduga, metsanduse või metsatööstuse alane haridus, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

    Omalt poolt pakume Sulle mitmekesist ja püsivat tööd rahvusvahelises kollektiivis, toredaid töökaaslasi, häid töötingimusi, samuti väljaõpet ja väärilist töötasu. Kindlasti ka põnevaid väljakutseid ja võimalusi iseseisvaks ning meeskonnatööks.

    Lisainfo

    Töökoht asub Kuusalu vallas Kupu külas (ca 40 km Tallinnast).
    Kandideerimiseks palume saata motivatsioonikiri ja CV.