2023-08-23 14:48:55

Tootmisosakonna assistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi tootmisosakonna assistenti, kelle peamisteks tööülesanneteks on:
  • tootmis- ja toodanguinfo sisestamine arvutiprogrammi ja info haldamine,
  • toodetud ja töödeldud materjali koguste üle arvestuse pidamine ja tootmisinfo analüüsimine,
  • metsamaterjali ostuga seotud dokumentatsiooni haldamine, ettevalmistamine ja kontrollimine,
  • tootmisjuhi abistamine igapäevastes toimingutes.
  • Ootused kandidaadile

    Oled oodatud kandideerima, kui Sa oled hea suhtleja, korrektne, kohusetundlik, meeskonnatöötaja, õppimis- ja arenguvõimeline, osav arvutikasutaja ning oskad suhtlustasandil ka vene ja inglise keelt.
    Kasuks tuleb töökogemus puiduga, metsanduse või metsatööstuse alane haridus.

    Omalt poolt pakume Sulle mitmekesist ja püsivat tööd rahvusvahelises kollektiivis, toredaid töökaaslasi, häid töötingimusi, samuti väljaõpet ja väärilist töötasu. Kindlasti ka põnevaid väljakutseid ja võimalusi iseseisvaks ning meeskonnatööks.

    Lisainfo

    Töökoht asub Kuusalu vallas Kupu külas (ca 40 km Tallinnast).
    Kandideerimiseks palume saata motivatsioonikiri ja CV.