2023-08-23 14:48:55

Juunior webmaster

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses suurenenud töömahuga otsime oma meeskonda tublit ja arenemisvõimelist webmasterit, kelle igapäevaseks põhiülesandeks on meie rahvusvaheliste suurklientide teenindamine. Webmaster loob ja hooldab, kas iseseisvalt või koostöös projektijuhtidega kvaliteetseid ja tasemel veebilehti.

Ootused kandidaadile

  • Sul on baasteadmised HTML’ist ja CSS’ist
  • Suudad HTML koodis tõlkeid lisada ja vajadusel kujundust muuta
  • Oskus töötada vajalikul tasemel kujundusprogrammiga Adobe Photoshop
  • Suudad CMS süsteemides veebilehti luua ja muuta templiite
  • Oled asjalik, kohusetundlik, positiivne ja teotahteline
  • Sul on hea Eesti keele oskus ja saad aru inglise keelest
  • Kasuks tuleb:
  • Oled kokkupuutunud JavaScript'iga
  • Terminid HTML5 ja CSS3 ei ole päris võõrad
  • Oskad emailide HTMLi luua
  • Omad teadmisi erinevate platvormide ning veebilehitsejate eripäradest
  • Ettevõte pakub

  • Väga hästi sobivat tööd iseseisvale inimesele
  • Kogemust mainekate rahvusvaheliste e-lahenduste arendamisel
  • Tugevat meeskonda, kellega on rõõm koos töötada
  • Tasemel infrastruktuuri, kaasaegset bürood ja töövahendeid
  • Tulemustele baseeruvat palka
  • Arenguvõimalusi ettevõtte sees ja koolitusvõimalusi
  • Lahedat seltskonda, erilist ADM-i fiilingut ja ühiseid ettevõtmisi