2023-08-23 14:48:55

JAVA ARENDAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Documentumi meeskonda Java arendajat. Eesti meeskond on osa suuremast Fujitsu Soome Documentumi meeskonnast kelle klientideks on erinevad Soome era- ja avaliku sektori ettevõtted. Kogu suhtlus ja töö käib inglise keeles.

Sinu tööks on:
Java ja EMC Documentum tehnoloogiatel põhinevate veebiinfosüsteemide väljatöötamine nii uutele kui olemasolevatele klientidele.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:
· Sul on kõrgharidus (võib olla omandamisel) ja vähemalt 2-aastane töökogemus Java arendajana
· Sa tunned suurepäraselt OOP põhimõtteid ja oskad neid kasutada
· Sul on varasem kogemus J2EE tehnoloogiatega, eriti veebiraamistikega töötamise kogemus
· Oskad tööd iseseisvalt planeerida
· Oled initsiatiivikas, probleemide korral teed ettepanekuid ja pakud lahendusi
· Sul on hea inglise keele oskus
· Oled valmis töötama suuremas rahvusvahelises meeskonnas

Kasuks tuleb:
· Varasem kogemus Vaadin või analoogsete UI raamistikega (AJAX, GWT, HTML5)
· Huvi töötada kaasaegsete tehnoloogiatega (ExistDB, EMC XDB – XML põhised andmebaasid)
· Varasem kogemus töötamisel kas EMC Documentum või analoogsete toodetega MS Sharepoint, Alfresco, Apache Jackrabbit

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
· Tööd rahvusvahelistes projektides
· Õppimis-ja arenemisvõimalusi
· Toredat ja toetavat meeskonda
· Kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda
· 7 päevane lisapuhkus alates teisest tööaastast