Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67628

3 turunduse praktikanti

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

praktikantide ülesandeks on korterelamutes turu-uuringu tarbeks andmete kogumine ja andmete töötlemine. Teami 2 liiget (soovitavalt 1 eesti ja 1 vene keelt kõnelev) küsitlevad elanikke ja 1 loob andmebaasi.

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt tudeng ;
  • suhtlemisaldis;
  • rõõmsameelne;
  • tulemustele orienteeritud;
  • julgus esineda;
  • analüüsivõime;
  • eesti ja vene keele oskus suhtlemistasandil;
  • arvutioskus (teksti-ja tabelitöötlus);

Ettevõte pakub

  • suvise praktika tegemise võimalust;
  • tasu kokkuleppel;
  • soovi korral perspektiivikat töökohta kiiresti kasvava organisatsiooni sõbralikult tegusas ja nooruslikus kollektiivis;

Lisainfo

Töö sobib noorele inimesele, kes tahab hommikul kaua magada ja alles lõunast tööd alustada. Küsitlusi võib teha õhtuti ja nädalavahetustel. Töö ei eelda kontoris viibimist.

Tööpakkumise number
#67628